Gebruikerszone
click to enable zoom
Loading Maps
We vonden geen resultaten
open kaart
Beeld Roadmap Satellite Hybrid Terrain Mijn Locatie Fullscreen Vorige Volgende
Geavanceerd zoeken

EUR 0 tot EUR 3.000.000

Meer zoekopties
We vonden 0 results. Wil je de resultaten nu bekijken?
Geavanceerd zoeken

EUR 0 tot EUR 3.000.000

Meer zoekopties
we found 0 resultaten
Your search results

ASTENE – Zeer rustig gelegen 3 slaapkamer villa!

EUR 639.000
Dr.Adriaan Martenslaan, Deinze, België, ,
toevoegen aan favorieten
972
Te Koop

Deze prachtige modern ingerichte villa (1997) is gelegen op een Z-W georiënteerd perceel van 802m² en heeft een bewoonbare oppervlakte van 318m².

Op het gelijkvloers bevindt zich de ruime inkomhal met gastentoilet, living en eetkamer met open haard, een volledig ingerichte keuken en garage. Zowel de leefruimte als de keuken geven uit op het terras en de tuin met een fantastische lichtinval!

Op de bovenverdieping bevinden zich 3 ruime (slaap)kamers en 2 badkamers.

Deze villa is tevens ideaal voor diverse praktijkmogelijkheden of kantoorfunctie.Goede bereikbaarheid E17 en invalswegen

Adres: Dr.Adriaan Martenslaan, Deinze, België
Gemeente:
Omgeving:
State/County:
Postcode: 9800
Land: Belgium
Pandcode: 19999
Prijs: EUR 639.000
Bewoonbare opp.: 802 m2
Perceeloppervlakte: 802 m2
Slaapkamers: 3
Badkamers: 2
Perceerlopp.: 318
Bewoonbare Opp.: 318
Bouwjaar: 1997
Garages: 1
EPC/EPB: 208
Unieke Code: 1872429
Watertoets: Niet overstromingsgevoelig
Aantal Verdiepingen: 2
Stedebouwkundige Vergunning: Nee
Verkavelingsvergunning: Nee
Voorkooprecht: Nee
Dagvaarding: Nee
Rechterlijke Beslissing: Nee
Open haard
Tuinhuis
Tuin
Terras